W jednej z XVI-wiecznych kamienic wrocławskiego starego miasta znajduje się hotel Dwór Polski. Jak głosi legenda to właśnie tutaj król Zygmunt III Waza przybywszy potajemnie do Wrocławia spotkał się ze swoją przyszłą żoną Anną Habsburg. Pielęgnując historyczny klimat naszej kamienicy oraz wielowiekowa tradycją polskiej gościnności zapraszamy Państwa w ślad legendy, oferując przytulne pokoje i apartamenty w hotelu oraz suto zastawione stoły w naszych restauracjach. Jesteśmy w samym centrum Wrocławia, w pobliżu większości atrakcji turystycznych, restauracji i kawiarni. Posiadamy parking dla samochodów osobowych w pobliżu hotelu (konieczna rezerwacja miejsca).

Rezerwuj online

pokoje i apartamenty

Pokoje i apartamenty posiadają mini-bary, telewizję satelitarną oraz darmowy dostęp do internetu bezprzewodowego. Śniadania serwowane są od godziny 6.30 do 11.00. Wiemy, że smaczne śniadanie jest podstawą dobrego dnia, dlatego oprócz tradycyjnego menu serwujemy naszym Gościom produkty wędliniarskie z naszej wędzarni, pyszne ciasta z własnego wypieku i domowe konfitury robione specjalnie dla Państwa.

Troszczymy się również o rodziny podróżujące z dziećmi. Na życzenie oferujemy łóżeczko, wanienkę, nakładkę sedesową, czajnik. Posiadamy kącik zabaw dla dzieci.

Dzieci śpiące w łóżeczku - bezpłatnie
Dostawka dla dzieci do lat 16- 50zł

Jesteśmy również przyjaźni czworonożnym towarzyszom podróży.

lokalizacja

będziesz w samym sercu wydarzeń - jesteśmy tuż obok Rynku

Internet

niczego nie przegapisz dzięki dostępowi do WI-FI w każdym pokoju

śniadania

przepyszny posiłek z lokalnych produktów przygotowany w naszej kuchni

Przyjazd:
Noce:
Wyjazd:
Liczba osób w pokoju:
Waluta:

Lokalizacja:

wejście od strony ulicy Kiełbaśniczej
sugerowany dojazd od strony ulicy Kazimierza Wielkiego
wjazd na parking
H - wejście od strony ulicy Kiełbaśniczej
P - wjazd na parking
A - sugerowany dojazd od strony ulicy Kazimierza Wielkiego

Szybki kontakt z naszym hotelem: