Dzielimy z Państwem wspaniałe chwile

Przygotowujemy dla Państwa zarówno zabawy weselne jak i kameralne obiady po ślubie. Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień był dla Państwa niezapomniany.

Służymy naszym doświadczeniem, aby skomponować menu i przygotować wspaniałą uroczystość. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i możemy zrealizować wiele pomysłów, dlatego prosimy o kontakt, aby stworzyć ofertę specjalnie dla Państwa.

Na wesela proponujemy salę bankietową na 1 piętrze z widokiem na Rynek, dla około 70 osób, lub mniejszą salę Restauracji Królewskiej na parterze naszej kamienicy. W czasie lata pięknym dopełnieniem jest nasze patio, na którym może także zostać przygotowana część uroczystości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu par, możemy również przygotować catering w określonym przez Państwa miejscu, plenerze. Zachęcamy do kontaktu restauracja@dworpolski.wroclaw.pl

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/na, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Admi sp. z o.o. Gastronomia, Pl. Solny 16, 50-062 Wrocław, NIP: 8971008385.